онлайн каталог підбору запчастин по марці авто

Вибравши автомобіль ви зможете отримати список запчастин, які підходять на ваше авто

Комплект ГРМ на автомобіль

 

Фильтры
Фильтры
Цена UAH

Підбір запчастин по автомобілю

Купити вигідно Комплект ГРМ в інтернет магазині RVcars

Ремінь ГРМ і комплект водяного насоса - це набір компонентів для обслуговування системи ГРМ. Він містить всі компоненти приводу, які необхідно регулярно замінювати. Це допомагає швидко повернути систему в робочий стан.
 
Типи
Ремінь ГРМ і комплект водяного насоса (помпи) можуть містити різні компоненти, оскільки конструкція приводу залежить від моделі автомобіля. В першу чергу вони розрізняються кількістю, типом та розміром роликів, перетином приводного ременя і типом водяного насоса. Насоси мають аналогічну конструкцію, але відрізняються матеріалом виготовлення і ефективністю.
Насоси можуть бути з чавуну або алюмінію. Ротор може бути металевим або пластмасовим. Металеві ротори відрізняються міцністю і довговічністю. Тим не менш, вони мають більшу інерцію, тому для запуску насоса потрібно більше зусилля. Пластикові ротори легкі і надійні, але слабші за механічної міцності. Крім того, їх лопості можуть деформуватися під постійним впливом високої температури, що, як правило, позначається на ефективності всього пристрою.
 
Поради по експлуатації
Перед установкою ременя ГРМ і водяного насоса рекомендується промити систему охолодження, інакше сміття подряпає нові деталі. Для виконання цієї процедури можна використовувати стандартний шланг і ополіскувач або спеціальний набір інструментів.
Щоб ремінь ГРМ і комплект водяного насоса прослужили довго, важливо своєчасно міняти охолоджуючу рідину і використовувати тільки продукти, рекомендовані виробником транспортного засобу.
При установці насоса використовуйте ущільнювальну пасту, тільки якщо це схвалено виробником автомобіля. Важливо не допускати попадання продукту в систему охолодження, інакше він може швидко вивести з ладу термостат.
Після завершення установки підійміть автомобіль і поверніть насос вручну приблизно 10 раз. Це дозволить заповнити його холодоагентом і агрегат не працюватиме всуху, що небезпечно для ущільнень та інших компонентів.
Для установки роликів слід використовувати спеціальні інструменти. Слідкуйте за рівнем охолоджуючої рідини в системі і правильним натягом ременя ГРМ.
 
Симптоми несправності ГРМ
Незвичайні звуки, які виходять з-під капота при працюючому двигуні, часто вказують на несправність одного з компонентів ременя ГРМ і водяного насоса. Скрип, шум і деренчання можуть вказувати на пошкодження натяжителя або натяжних роликів, а свист або шурхіт може вказувати на знос ременя. Збої в роботі ГРМ часто призводять до відмов двигуна, таким як нестійкий хід або зниження потужності. Іноді двигун взагалі не заводиться. Сліди охолоджувальної рідини на корпусі насоса або інших компонентах під капотом можуть бути результатом витоку через кільце ущільнювача або корпус.
 
Причини виходу з ладу ГРМ
Часто вихід з ладу деталей, що входять в комплект ременя ГРМ і водяного насоса, викликаний недотриманням рекомендацій по установці. Наприклад, використання невідповідних інструментів може привести до пошкодження і зміщення шківів, що призведе до підвищеного зносу ременя і пошкодження підшипника і вала насоса. У той же час занадто натягнутий ремінь часто пошкоджує шків і підшипники насоса, а також вал насоса.
 
Є й інші проблеми, які можуть вплинути на роботу помпи. Неякісна охолоджуюча рідина або несвоєчасна її заміна можуть викликати корозію. Також існує ризик кавітації через псування старої рідини.

+38 097 380 19 49
Перезвоніть мені
066 072 22 79
097 380 19 49
111 111 11 11
Перезвоніть мені
066 072 22 79
097 380 19 49
111 111 11 11