онлайн каталог підбору запчастин по марці авто

Вибравши автомобіль ви зможете отримати список запчастин, які підходять на ваше авто

Котушка запалювання на автомобіль

 

Фильтры
Фильтры
Цена UAH

Підбір запчастин по автомобілю

Купити вигідно Котушка запалювання в інтернет магазині RVcars

Котушка запалювання - це компонент, призначений для перетворення струму низької напруги в струм високої напруги. Потім до свічки запалювання подається струм високої напруги, який створює іскру між електродами і запалює паливно-повітряну суміш.
 
Типи котушок запалювання
Котушки розподільника. Вони виробляють одну іскру за один оборот колінчастого валу. Іскра подається до свічки запалювання в відповідному циліндрі через розподільник запалювання. Ці запчастини недорогі і надійні. Вони можуть мати вбудований вихідний каскад, який обмежує струм, що подається котушкою, відключає її при перегріванні, виявляє коротке замикання і виконує комп'ютерну діагностику пристрою.
Подвійні іскрові котушки (для систем без розподільника). Вони одночасно генерують дві іскри на пару циліндрів. Однак паливно-повітряна суміш запалюється тільки в одному циліндрі, а іскра іншого «витрачається». Ці типи пристроїв більш компактні. Працюють без розподільника запалювання і не вимагають синхронізації з розподільним валом. Однак вони підходять тільки для двигунів з парним числом циліндрів.
Вставні (свічкові) котушки. На кожну свічку запалювання доводиться по одній котушці, зазвичай встановлюється безпосередньо на ній. Однак на деяких двигунах вони можуть бути підключені за допомогою високовольтних кабелів. Вони забезпечують отримання стабільного і сильної іскри, яка забезпечує повне і рівномірне згоряння палива. При необхідності вони можуть вивести з ладу один з циліндрів, щоб не пошкодити датчики і інші компоненти. Вони вимагають синхронізації з розподільним валом. Кілька котушок можуть бути підключені в так званий змійовик в зборі. Вони гарантують мінімальну втрату напруги запалювання.
Подвійні котушки. Ці пристрої являють собою комбінацію двох котушок запалювання в одному корпусі. Вони підключаються безпосередньо до конкретної свічці запалювання. Вони дозволяють зменшити затримку запалювання і більш точний час запалювання.
 
Поради по експлуатації
Ніколи не підвішуйте котушку запалювання за дроти при огляді або заміні компонентів системи запалювання. Не намагайтеся розібрати його і не від'єднувати вилку. Не застосовуйте надмірних зусиль при складанні електричних з'єднань. Перш за все, переконайтеся, що всі кабелі правильно підключені. Ніколи не ударяйте по корпусу котушки запалювання. Різьбові з'єднання слід затягувати з моментом затяжки, зазначеним виробником автомобіля. Не рекомендується захищати електричні контакти маслами і аерозолями: це може збільшити опір з'єднання або викликати коротке замикання.
 
Ознаки несправності котушки запалювання
Ознаки короткого замикання котушки запалювання зазвичай можна виявити при візуальному огляді. Як правило, на її поверхні можна виявити чорні плями, тріщини і поздовжні розлучення. У цьому випадку частина напруги перенаправляється на корпус, тому іскроутворення на одному з циліндрів порушується. Виникають пропуски запалювання, особливо в дощову погоду. У разі повного виходу з ладу змійовика двигун відключається незалежно від рівня вологості повітря. У машини псується динаміка. На автомобілях з одного розтрубом або розподільними змійовиком двигун може взагалі не запуститися в разі несправності.
 
Причини виходу з ладу
Котушка запалювання часто виходить з ладу через перегрів. Це може бути пов'язано з несправністю системи охолодження, неправильної синхронізацією запалювання і надмірними навантаженнями на автомобіль. Екстремальні температури можуть розплавити корпус пристрою і викликати опік або коротке замикання контактів.

+38 097 380 19 49
Перезвоніть мені
066 072 22 79
097 380 19 49
111 111 11 11
Перезвоніть мені
066 072 22 79
097 380 19 49
111 111 11 11